LAW

شرایط و مقررات

مجموع از قوانینی که در خصوص استفاده از خدمات سایت برای مخاطبین مهم است که بدانند!

مقررات عمومی سایت نگار کاردیو

مجموعه نگار کاردیو تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

عضویت در سایت نگار کاردیو و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید، عضویت و مقررات مربوطه سایت می باشد.

نگار کاردیو حافظ حریم خصوصی شما است و خود را در قبال حفظ اطلاعات شخصی، تصاویر و پیام‌های همراهان گرامی خود مسئول می‌داند. بدیهی است که هیچ تصویری تحت عنوان نمونه‌کار (تغییرات) بدون اطلاع و رضایت افراد منتشر نمی‌شود

پشتیبانی خدمات و رژیم غذایی

از آنجایی که رژیم غذایی و برنامه تمرین با توجه به شرایط بدنی هر شخص تدوین می‌شود، تعویق بیش از یک هفته برای شروع برنامه می‌تواند شرایط بدنی فرد را تغییر دهد. شروع دوره بلافاصله بعد از آماده شدن برنامه ها صورت می‌گیرد و شخص می‌تواند تاریخ شروع دوره خود را نهایتا ۷۲ ساعت با مراجعه به پنل کاربری و ارسال پیام به واحد پشتیبانی به تعویق بیندازد.

از زمان دریافت برنامه به مدت یک  ماه پشتیبانی ارائه خواهد شد

ارتباط با کارشناسان تغذیه و تمرین

برای سهولت و امنیت خاطر شما عزیزان، امکان ارتباط با کارشناسان تغذیه و تمرین از طریق پنل کاربری، بخش پشتیبانی فراهم شده است. در صورت ارسال پیام، کارشناسان تیم نگار کاردیو در اسرع وقت و کمتر از ۱ روز کاری پاسخگوی سوالات و ابهامات شما خواهند بود. به دلیل تعدد بالای همراهان نگار کاردیو مراجعه حضوری یا ارتباط تلفنی با کارشناسان مقدور نیست. خاطر نشان می‌شود تمامی فرایند پشتیبانی از طریق پنل کاربری و ارسال پیام پشتیبانی انجام شده و از سایر روش ها مانند شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها هیچ گونه پشتیبانی ارائه نخواهد شد.

پنل کاربری مخاطبین

عکس‌های شما می‌تواند به تیم کارشناسی در درک بهتر وضعیت بدنی و تدوین برنامه دقیق‌تر کمک کند. با این حال هیچ اجباری در ارسال عکس وجود ندارد.

در صورت عدم‌ بارگذاری تصاویر در پنل کاربری طی ۲۴ ساعت، پرونده بدون عکس به‌صورت خودکار به تیم کارشناسی ارجاع داده می‌شود.

تکمیل به ‌موقع اطلاعات پس از ثبت‌ نام، به تسریع تدوین برنامه تمرین و رژیم غذایی کمک می‌کند. بدیهی است که در صورت تاخیر کاربر، ارسال پرونده به کارشناسان به تعویق می‌افتد و تیم نگارکاردیو در قبال تاخیر پیش آمده مسئولیتی نخواهد داشت

همراهان عزیز ملزم به مطالعه دقیق و پذیرش شرایط و مقررات هستند. در صورت عدم اطلاع ایشان از شرایط و مقررات استفاده از خدمات، مسئولیتی متوجه تیم نگارکاردیو نیست.